Bize Ulaşın

Tiny House

Tiny House, son yılların en çok trend olan konaklama seçeneklerinden bir tanesidir. Minimal, sessiz ve sakin bir tatil yapmak isteyenlerin yoğun rağbet gösterdiği tiny house konaklama seçenekleri, Bungalovevler.com ‘da yer almaktadır. Alt kısımda yer alan tiny house seçeneklerimizi inceleyerek evlerimiz ile ilgili bilgi sahibi olabilir, bütçenizi ve tatil planınızı onaylayarak keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Göle Sıfır Ve Göl Manzaralı Tiny House

Bungalovevler.com sitemizde sizler için paylaştığımız tiny house seçeneklerimiz arasında Sapanca’da göle sıfır ve göl manzaralı tiny house modelleri de yer almaktadır. Sapanca’nın eşsiz doğasını ve manzarasını keşfetmenize imkân sağladığımız, Sapanca göle sıfır tiny house ve Sapanca göl manzaralı tiny house seçeneklerimiz; maksimum 2 kişi konaklamasına uygundur. Özel taleplere göre, ekstra yatak alınarak 3 kişide konaklama yapabilir. Böyle bir talebiniz var ise, rezervasyon ekranı kısmında bizimle özel ihtiyaç ve özel taleplerinizi paylaşırsanız, rezervasyon esnasında size yardımcı olmak için tüm imkânlarımızı seferber edebiliriz. Aynı şekilde; kahvaltı ve akşam yemeği gibi hizmetler için de bilgi almayı unutmayınız.

Havuzlu Ve Jakuzili Tiny House

Bungalovevler.com üzerinde göle sıfır ve göl manzaralı tiny house seçeneklerimizin yanı sıra; ısıtmalı havuzlu tiny house ve jakuzili tiny house modellerimiz de yer almaktadır. Jakuzili tiny house ve ısıtmalı havuzlu tiny house modellerimiz; Sapanca ve Rize’de sizleri beklemektedir. Kışın zorlu şartlarında dahi sıcacık havuz keyfi yapmanıza imkân sağladığımız ısıtmalı havuzlu tiny house seçeneklerimiz; en az 2 kişi ve maksimum 4 kişi konaklamasına uygundur. Jakuzili tiny house seçeneklerimiz de aynı şekilde 2 ile 4 kişi konaklamasına uygun olarak tasarlanmıştır.

Özel bahçeli, özel havuzlu ve korunaklı olarak tasarlanan tiny house seçeneklerimiz; muhafazakâr aileler ve balayı çiftleri için de oldukça güzel bir tatil tercihi olacaktır. Arkadaşınızla ya da ailenizle beraber konaklama yapabileceğiniz yaşam alanına sahip olan tiny house; minimal tasarıma sahip olmasının yanı sıra, ev konforuna ve aile ortamı sıcaklığına da sahiptir.

Ayrıca bahçede özel mangal ve barbekü alanı da yer almaktadır. Havuz başında mangal ve barbekü keyfi yapabileceğiniz havuzlu ve jakuzili tiny house modellerimizi incelemek ve rezervasyon yaptırmak için, sayfayı aşağıya kaydırabilirsiniz.

    Fırsatlardan Haberdar Olun!

    Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.