Bize Ulaşın

Hakkımızda

Green Life Travels seyahat acentası; Revival Travels Turizm Reklam ve Ticaret Limited Şirketi Kurucu/Ortağı Niyazi Solak tarafından Antalya’da kurulmuştur. Yurtiçi/yurtdışı turlar, bungalov ev rezervasyonları, tekne/yat kiralama, çadır – karavan kamp etkinlikleri, günübirlik doğa yürüyüşleri, hava sporları ve su sporları gibi birçok etkinliği organize etmektedir. Siz değerli seyahat ve spor severleri müşteri olarak değil, bir yol arkadaşı olarak görmektedir.

Amaç; turlarda ve etkinliklerde sadece o bölgeyi görmek değil, yaşamak ve yaşatmaktır. Şehrin monotonluğuna kısa bir mola vermek isteyenlerin, sosyalleşmesine katkı sağlamaktır.

Türkiye’nin birçok bölgesini keşfeden ve yollardaki deneyimlerini yeni gezginlere aktarmak isteyen Niyazi Solak, Türkiyemizin doğal ve kültürel güzelliklerini tüm seyahat severlerle paylaşmak istemektedir.

17 yıldan bu yana Türkiye’nin farklı bölgelerini turist olarak değil, gezgin olarak keşfetmeye devam ettik. Şimdi hem unutamayacağımız anılar kaydedecek, hem de ülkemizin nadide güzelliklerini birlikte keşfedeceğiz.

Özgürlüğümüzü gökyüzünün mavisine, ismimizi ise yemyeşil doğamızın kendisine borçluyuz! Zaman sınırlarını aşma ve özgürlüğe yelken açma vaktidir.

Bungalovevler.com | Green Life Travels | Yeşil Bir Hayat Mümkün

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.