Bize Ulaşın

Butik Oteller

Bungalovevler.com olarak, butik otel konaklaması yapmak isteyen ailelere ve arkadaş gruplarına özel hizmet veriyoruz. İstanbul, Ankara ve Sapanca gibi birbirinden harika lokasyonlarda yer alan butik oteller; konforlu ve izole bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır. Günlük kiralık butik oteller, haftalık kiralık butik oteller ve sezonluk kiralık butik oteller her zaman sizlerin hizmetindedir. Konaklama şekline butik otel denilmesinin nedeni; normal otel konaklamasına kıyasla daha büyük bir ortamda, size özel konaklama sunulmasıdır. Yani standart otel konaklamasına kıyasla, daha geniş bir ortamda, otel imkânlarına kıyasla daha fazla seçenek ile tatil yapmanıza imkân sağlanmaktadır.

Butik Otel Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tatil planı yaparken, butik otel tercihinde bulunacaksak eğer; birkaç hususa dikkat edilmesi gerektiğini unutmayınız. Butik otellerin hemen, hemen pek çoğu; tarihi ve kültürel miras açısından zengin bölgelerde yer almaktadır ve kent estetiğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bundan dolayı; butik otel konaklaması yaparken, bulunulan bölgeyi gezmek ve keşfetmek de oldukça kolay olmaktadır. Gezilecek yerlere yakın olmaları ve ulaşımlarının kolay olması butik otelleri özel kılmaktadır. Butik otel tercihinde bulunurken dikkat edilmesi gerekenler; butik otelin tasarımı, konaklama yapılacak alanın büyüklüğü, sunulan hizmetlerin zengin olması ve fiyatları olarak ön plana çıkmaktadır.

Tasarımı zengin olan butik oteller, harika bir ahenk sunacağı için; kendinizi özel hissetmenize yardımcı olacaktır. Butik otellerin tasarımlarının güzel olması; restoranından, banyosuna, yatak odasından, lobisine kadar hemen, her köşesi ile sizi kendisine âşık etmelidir. Ayrıca butik otel konaklamalarında, butik otelin konaklama alanları da dikkat çekmektedir. Normal otel konaklaması boyutlarına kıyasla, fazla büyük olmamakla beraber, minimal ama şık bir tasarıma sahiptirler. Butik otel tercihinde bulunurken, tasarım ve konaklama alanı boyutu sizi özel hissetmenize imkân sağlamalıdır.

Balayına Özel Butik Otel Hizmeti

Balayı konaklaması yapmak isteyen çiftlerimize özel butik otel hizmeti de sunuyoruz. Havuzlu butik otel, jakuzili butik otel ve şömineli butik otel tatili yapmak isteyen balayı çiftlerimizi, rezervasyon kısmına davet ediyoruz. Göle sıfır, bahçeli, dağ manzaralı, bahçe manzaralı ve orman manzaralı seçeneklerine sahip olan balayına özel butik otel hizmetimiz 7/24 sizlerin rezervasyonlarına açıktır. Günün her saati rezervasyon yaptırabilir ve eşsiz bir balayı tatilinize bizi ortak edebilirsiniz. Ayrıca balayı çiftlerimize özel; meyve tabağı, isteğe göre alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimiz ve kahvaltı servisi hizmetimiz de bulunmaktadır. Balayı çiftlerimizi, evlerinin konforunda ve rahatlığında tatil yaptırmak için tüm imkânlarımızı seferber ediyor ve ailelerin özel hissetmesine yardımcı oluyoruz.

Butik Otel Konaklamasında Sunulan İmkânlar

Butik otel konaklamasında sunulan imkânlar oldukça fazladır. Zaman, zaman evinizde bile ulaşmakta zorluk çektiğiniz tüm imkânlar ve hizmetler butik otel konaklamasında elinizin altında olacaktır. Rezervasyon yaptırılacak butik otelin bulunduğu konumuna göre, kişi sayısına göre, oda sayısına göre ve kişiye özel taleplere göre farklı imkânlar ve hizmetler butik otel konaklamalarında yaygın olarak ön plana çıkmaktadır. Bungalovevler.com üzerinden butik otel rezervasyonu yaptırırken, özel taleplerinizi ve sizlere sunulacak olan imkânlar ve hizmetler hakkında bilgi almayı unutmayınız. Hayalinizdeki butik otel tatili, Bungalovevler.com ile mümkün. Geç kalmayın, butik otel rezervasyonunuzu yaptırın.

    Fırsatlardan Haberdar Olun!

    Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.