Bize Ulaşın

Şömineli Bungalov Evler

Şömineli bungalov evler, soğuk hava şartlarında sıcaklık arayan aileler ve arkadaş gruplarınca ilgi görmektedir. Odun ateşinin çıtırtısı, şöminenin oluşturduğu ambiyans ve ortamın ahenkli olması ilgi çekmektedir ve son dönemlerde yoğun olarak sık, sık tercih edilmektedir.

Jakuzili Şömineli Bungalov Evler

Bungalovevler.com ekibi olarak, sizlerin beğenisine sunduğumuz şömineli bungalov evler; jakuzili seçenekleriyle de ilgi çekmektedir. Özellikle; masaj özelliğine sahip jakuzili bungalov evler, sıcacık şömine imkânıyla da hoş bir tatil yapılmasına imkân sağlamaktadır. Soğuk kış günlerinde içinizi sıcacık edecek, jakuzili şömineli bungalov evlerimiz; Sapanca, Bursa ve Rize’de yer almaktadır.

Sapanca’da hizmet verdiğimiz; jakuzili şömineli bungalov evlerimiz, göle sıfır, göl manzaralı, özel bahçeli ve havuzlu seçenekleri ile ön plana çıkmaktadır. Rize’de hizmet verdiğimiz, jakuzili şömineli bungalov evlerimiz ise; Fırtına Deresi manzaralı, Fırtına Deresine sıfır ve Fırtına Vadisi manzaralı olarak karşımıza çıkmaktadır. En az 2 kişi konaklamasına uygun olan jakuzili şömineli bungalov evlerimiz, maksimum 12 kişi konaklamasına da uygundur. Çekirdek aileler ve kalabalık aileler gönül rahatlığıyla şömineli bungalov ev kiralaması yaparak keyifli bir tatil yapabilirler.

Balayı Şömineli Bungalov Ev Kiralama

Bungalovevler.com sitemizde yer alan şömineli bungalov ev seçeneklerimiz; balayı çiftlerimiz için de oldukça uygundur. Özellikle jakuzi ve havuz imkânlarına sahip olan şömineli bungalov ev seçeneklerimiz; balayı çiftlerimiz tarafından yoğun ilgiye maruz kalmaktadır ve her sezon en çok kiralanan ev seçenekleri arasında yer almaktadır. Balayı çiftleri; Sapanca, Rize veya Bursa’da doğa ile iç içe, korunaklı ve muhafazakâr ortamda kendilerine özel olarak tahsis edilen şömineli bungalov evlerinde kahvelerini içerek, sıcacık jakuzi keyfi yapabilirler.

Odun ve şömine yakacak ekipmanları da tarafımızca verilmektedir. Ayrıca balayı çiftlerimize özel; meyve tabağı ikramı, çerez tabağı ikramı, alkollü ve alkolsüz içecek servisi ve kahvaltı servisi imkânlarımız da bulunmaktadır. Sizlerde unutamayacağınız bir balayı tatili yapmak ve ev sıcaklığında jakuzili, havuzlu ve şömineli bungalov ev tatili yapmak isterseniz, Bungalovevler.com sitemize giriş yaparak en uygun fiyat garantisine sahip, güvenilir ödeme yöntemleri aracılığıyla rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayınız.

    Fırsatlardan Haberdar Olun!

    Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.